MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14177406
nr 1417 7406
Byrå
teak, 1950-tal. Bredd: 40, djup: 26 cm, höjd: 81 cm
Kondition: skadad, slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:07:32
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr